Web Sürümüne Geç

  'Arif Hoca'nın anısına yakışır mücadele'

  'Arif Hoca'nın anısına yakışır mücadele'
  01 Şubat 2013, Cuma

  TKİ Tavşanlı Linyitspor ile Pazar günü deplasmanda karşılaşacak Çaykur Rizespor'da, kulüp basın sözcüsü Aykut Ferah, rakipleri karşısında kazanarak üst sıralarda kalmak istediklerini söyledi.

  Aykut Ferah yaptığı açıklamada, iç sahada Adana Demirspor karşısında beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirtti.
  Ferah, ''Geçtiğimiz hafta üst sıralarda bulunan takımların büyük çoğunluğu puan kaybı yaşadı. Biz de beklenmedik bir şekilde haftayı kayıpla kapattık. Bu hafta üst sıralardaki takımlar için son derece önemli. TKİ Tavşanlı Linyitspor maçını kazanarak üst sıralarda kalmak istiyoruz'' diye konuştu.
  TKİ Tavşanlı Linyitspor teknik direktörü Arif Peçenek'in hafta içi vefat ettiğini hatırlatan Ferah, şunları söyledi:

  ''Rakibimizin acısını biliyoruz. Onların acısını bizde paylaşıyoruz. Bu acıyla birlikte sahada olacaklar. Arif hocamızın anısına yakışır bir futbol oynamak için çabalayacağız. Sahada centilmenliğin önde olduğu bir karşılaşma olacak.''
  Karşılaşmanın hazırlıklarını Eskişehir'de sürdürdüklerini kaydeden Ferah, iyi bir hazırlık dönemi yürüttüklerini ve Mehmet Al'ın sakatlığı nedeniyle kadroda yer alamayacağını da kaydetti.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN