Web Sürümüne Geç

  'Yolumuza devam ediyoruz'

  'Yolumuza devam ediyoruz'
  14 Şubat 2013, Perşembe

  PTT 1. Lig'de mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un Kulüp Başkanı Ünsal Göksen, ''Hedefi futbolcularımız belirleyecek. Böyle mücadeleci oynarsak hedefimize varırız'' dedi.

  Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, hafta sonu sahasında oynayacağı Adanaspor maçının hazırlıklarını teknik direktör Suat Kaya nezaretinde GASKİ Tesisleri'nde sürdürdü. Antrenmana koşu ve egzersizlerle başlayan Mavi-beyazlı futbolcular, dar alanda kısa pas çalışması yaptı.

  Kulüp başkanı Ünsal Göksen, antrenman öncesi yaptığı açıklamada, sezonun ikinci devresine iyi başlamadıklarını belirterek, ''Ancak teknik direktör Mehmet Şahan değişikliğin iyi olacağını düşünerek takımdan ayrıldı. Bu değişikliğin ardından puan almaya başladık'' dedi.

  Son 2 haftada 4 puan aldıklarını anımsatan Göksen, ''Yolumuza devam ediyoruz. Savaşmaya devam ediyoruz. Hedefi futbolcularımız belirleyecek. Böyle mücadeleci oynarsak hedefimize varırız'' diye konuştu.

  ''Maçları Kamil Ocak Stadı'nda oynamak isteriz''

  Teknik direktörü Suat Kaya da, ligde kolay maç olmadığını, bütün takımların bu bilinçle hareket ettiğini söyledi.
  Üzerlerindeki 2 hafta arka arkaya mağlup olmanın stresini attıklarını ifade eden Kaya, son 2 haftada aldıkları 4 puanla nefes aldıklarını kaydetti.
  Adanaspor maçının hazırlıklarının sürdüğüne işaret eden Kaya, şöyle devam etti:

  ''Adanaspor son hafta bayağı bir efor sarf etti. Çok koşan bir takıma karşı oynadı. Yine çok koşan bir takıma karşı oynayacaklarını biliyorlar. Burada üst düzey bir maç olacağını tahmin ediyorum. Buradan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. İlk 6'ya girmek için 30 puanın üzerine çıkmamız gerekiyor. Bunu arzuluyoruz.''

  Maçları, uygun görülmesi halinde Kamil Ocak Stadı'nda yapmak istediklerini vurgulayan Kaya, ''Seyircinin daha fazla olduğu bir sahada oynamak bizim için avantaj olur. Kamil Ocak Stadı'nın ayrı bir atmosferi oluyor. Çok başarılı maçlar oynadık. Ama bu benim üstümdeki insanların vereceği bir karardır. Ama orada oynamak isteriz'' diye konuştu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN