Yönetim 'devam' dedi

Yönetim 'devam' dedi
Cumartesi 06.06.2015 17:14

Kulüp Başkanı Bozbağ: "Yönetim kurulu olarak yaptığımız toplantıda göreve devam etme kararı aldık"

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, yönetim kurulu olarak yaptıkları toplantıda göreve devam etme kararı aldıklarını söyledi.

Bozbağ, yaptığı açıklamada, yönetim kurulunun bu sabah toplanarak göreve devam edip etmeme konusunu görüştüğünü söyledi.

Toplantıdan "devam" kararı çıktığını vurgulayan Bozbağ, şunları dile getirdi:

"Önümüzdeki sezon için yönetim kurulu olarak ön gördüğümüz 10 milyon liralık bir bütçeyi oluşturma adına geçtiğimiz haftalarda Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Nurettin Canikli, Giresun Valimiz Sayın Hasan Karahan ve Giresun Belediye Başkanımız Sayın Kerim Aksu ile görüşmelerimiz oldu. Bu görüşmelerden olumlu sonuçlar aldık. Bize gereken desteğin verileceği ifade edildi. Yönetim olarak bu sabah toplanarak ortaya çıkan sonuca göre devam kararı aldık."

Yönetim kurulu olarak gelecek sezonun kadrosunu oluşturma adına çalışmalara vakit kaybetmeden başladıklarını aktaran Mustafa Bozbağ, şunları kaydetti:

"Öncelikle teknik direktörümüzü belirleyeceğiz. Bazı isimleri gündemimize aldık. Vakit kaybetmeden bu isimlerle temasa geçeceğiz. Giresunspor'a en faydalı ve yararlı olacağına inandığımız isimle anlaşmak istiyoruz. Bir iki güne yeni hocamızı belirleriz. Ardından transfer çalışmalarına başlayacağız. Giresunspor'u gelecek sezon daha iyi yerlere taşımak istiyoruz. Bunun için de bütçemiz ölçüsünde güçlü ve iyi bir kadro kuracağız."
Etiketler Giresunspor, 1. Lig
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN