Nokta atışı

Nokta atışı
Pazar 28.06.2015

"Fuchs, Gosso ve Barış, Süper Lig deneyimli. Alican da genç yetenek. Sivaslı Musa Sinan ise imza atmak üzere. Yani transferde nokta atışı yaptık."

Göztepe Teknik Direktörü Metin Diyadin, transferde kadroya katılan 4 yeni futbolcunun 'nokta atışı' olduğunu söyledi. Diyadin şu ifadeleri kullandı: "Torku Konyalı Benjamin Fuchs, Gençlerbirliği'nden Jacques Gosso, Ratingenli Alican İlkbay ve Kasımpaşalı Barış Başdaş takıma büyük katkı sağlayacak. Aramıza katılan oyuncular, kaliteleri ve yetenekleri ile takıma büyük fayda getirecek. Nokta atışı yaptığımıza inanıyorum. Fuchs, Gosso ve Barış, Süper Lig'in havasını soluyup geldi. PTT 1. Lig'de de önemli işlere imza atacaklardır." Sivassporlu Musa Sinan transferine de değinen Diyadin, "Prensip anlaşmasına vardık. Artık imza atması an meselesi. Yurt içi ve dışında deneyimli, gelecek vaad eden yabancıları da tespit ettik. Sportif CEO'muz Barış Güçlü, transferleri gerçekleştirmek için tam mesai yapıyor" yorumunu yaptı.

Kamp Erzurum'da

Sezon hazırlıklarına 1 Temmuz'da Erzurum'da yapılacak kampla start verecek olan Göztepe'de yönetim, listedeki 3-4 takviyeyi daha kampa kadar yetiştirmeye çalışıyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN