Web Sürümüne Geç

  Denizlispor'da genel kurul kararı

  Denizlispor'da genel kurul kararı
  05 Ocak 2016, Salı

  PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'da, yönetim kurulu olağanüstü genel kurul kararı aldı.

  Kulüp başkanı Mustafa Şavluk, gazetecilere yaptığı açıklamada, olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını, kongrenin çoğunluk sağlanması halinde 21 Ocak'ta gerçekleştirileceğini kaydetti.

  Göreve geldikleri günden bu yana yaklaşık 25 milyon lira stok borçla kulübün yönetimini devraldıklarını, bu borcu 6 ayda 18 milyon liraya indirdiklerini ifade eden Şavluk, şunları söyledi:

  "2015-2016 sezonu için yapılan sözleşmeler ve harcama planlaması için hesaplanan yaklaşık 14 milyon lira bu stok borca dahil değildir. Kulübün genel giderlerinin karşılanması bir yana stok borçların ödenmesi, 2015-2016 sezonunun ikinci yarısı için oyuncu transferlerinin gerçekleştirilebilmesi noktasında yönetim kurulu olarak tıkandık. Bu yüzden hem yeni oluşturulacak yönetim kuruluna rahat transfer edebilme imkanı sunmak, hem de bu görevin bir bayrak yarışı olduğu bilincinden hareketle daha başarılı olacağına inanan istekli başkan ve yönetim kurulu üyesi adaylarına bu fırsatı sunabilmek adına, 21 Ocak tarihinde yapılmak üzere olağanüstü genel kurul toplantısı kararı almış bulunuyoruz."
  Etiketler denizlispor, 1. Lig
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN