Web Sürümüne Geç

  Denizlispor'a kayyum uyarısı

  Denizlispor'a kayyum uyarısı
  07 Ocak 2016, Perşembe

  PTT 1'inci Lig'de ekonomik, sportif ve idari açıdan sıkıntılı bir dönem geçiren Denizlispor'da olağanüstü genel kurul kararı alınırken, Başkan Yardımcısı Mehmet Ekizler, kongrede aday çıkmaması halinde yönetime kayyum atanması tehlikesiyle karşı karşıya kalacaklarını söyledi.

  "Bu yönetim artık bu işi götüremez" diyen Ekizler, "İnşallah birileri göreve talip olur. Aksi taktirde, bu kulüp kayyuma gider ve anahtarlar Vali Şükrü Kocatepe'ye verilir. Umuyorum, bunu yaşamayız. Ancak, kentte yaprak kıpırdamıyor" şeklinde konuştu.

  Kadrodaki futbolculardan bazılarının ayrılmaması için çaba harcadıklarını ifade eden Mehmet Ekizler, "Geçmiş dönemlerden sarkan borçlarımız nedeniyle zaten transfer yasağındayız. İstesek de şu anda takviye yapamayız. Mevcut kadroyu koruyoruz. Sanırım takımdan ayrılan olmaz. Bir haftalık izin verdiğimiz Anmar Almubaraki ile Leozinho takımla birlikte çalışmalara gelecek hafta başlayacak" dedi. İlk yarıyı 17 puanla düşme hattının hemen üzerinde tamamlayan Denizlispor, ikinci yarı hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor.
  Etiketler 1. Lig, denizlispor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN