Web Sürümüne Geç

  Göztepe Kulbilge'yi istiyor

  Göztepe Kulbilge'yi istiyor
  07 Ocak 2016, Perşembe

  İlk yarı boyunca kısıtlı kadro ile mücadele etmekten yakınan ve ara transferde bu eksikleri gidermeyi planlayan Diyadin, Vartaş Elazığspor'dan ayrılan tecrübeli file bekçisi Serdar Kulbilge'yi istedi.

  Metin Diyadin'in talebi doğrultusunda çalışmalara başlayan Sportif CEO Barış Güçlü 36 yaşındaki kaleci ile ilk temasını gerçekleştirdi. Serdar, Karşıyaka başta olmak üzere birçok PTT 1'inci Lig takımının listesinde de yer alıyor.

  Serdar'dan yanıt bekleyen sarı kırmızılıların alternatifleri belli oldu. Torku Konyasporlu Kaya Tarakçı ile Gençlerbirliği'nden Ferhat Kaplan listeye girerken, Erkan'ın ayrılmasıyla defansa da takviyeyi şart koşan Diyadin, Fenerbahçe'den Hakan Çinemre'nin transfer edilmesini istedi. Diyadin, Oğuzhan ve Erkan'ın tamamen yönetim tasarrufuyla gittiğini ifade ederek, "Teknik anlamda benim bir yaptırırım olmadı. Ekonomik konularla ben ilgilenmiyorum. Her iki taraf için karar hayırlı olsun. Ancak şu anda 8 takviye yapmayı planlıyoruz. Şampiyonluk mücadelesinde geniş bir kadroya ihtiyacımız var " şeklinde konuştu.

  Ağlayarak gittiler

  Başkan Mehmet Sepil'in takımdan gönderdiği kaleci Oğuzhan Bahadır ve stoper Erkan Sekman Antalya kampını göz yaşları içinde terk etti. Teknik ekip ve arkadaşlarıyla vedalaşan iki futbolcu duygusal anlar yaşarken, "Bizim içimizdeki Göztepe sevgisi hiç bitmeyecek. Takımımız sezon sonu Süper Lig'e çıkacak. Kalbimiz arkadaşlarımızla birlikte" diye konuştu. Oğuzhan'ın sarı kırmızılılardan yıllık 350, Erkan'ın da 300 bin TL para aldığı ifade edildi.

  Doyap: Yıkım çalışmaları sürecek

  Ankara 18'inci İdare Mahkemesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı dava üzerine yapımı planlanan yeni Göztepe Stadı'nın ihalesini iptal ederken, Gürsel Aksel Tesisleri'nde yıkım ve yapım çalışmalarının ihalesini alan DOYAP Yapı Sanayi Enerji ve Mühendislik Anonim Şirketi, çalışmaların sürdüğünü söyledi. Şantiye Şefi Makine Makine Mühendisi Olca Ediz, Toplu Konut İdaresi'nden (TOKİ) kendilerine bir bildiği gelmediğini ifade ederek, "Konu temyize taşınacak. Biz bu süreçte yıkım çalışmalarını son sürat sürdüreceğiz. Bize inşaatı durdurun şeklinde tebligat gelmedi" diye konuştu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN