Web Sürümüne Geç

  "Denizlispor kayyuma kalmaz"

  "Denizlispor kayyuma kalmaz"
  14 Ocak 2016, Perşembe

  Denizlispor Asbaşkanı Taner Atilla, 22 Ocak'ta yapılacak olağanüstü genel kurulun çoğunluk sağlanamayacağı için büyük ihtimalle 29 Ocak'a erteleneceğini söylerken, "Bu kulüp sahipsiz kalmaz" dedi.

  Şu ana kadar aday çıkmadığını belirten Atilla, "Kongre büyük olasılılıkla 29 Ocak'a ertelenecek. Eğer o zamana kadar aday bulunmazsa, mevcut yönetim bu kente ve Denizlispor'a ihanet etmez, sezon sonuna kadar görevini sürdürür. Sonra da kulübün anahtarını adabımızla teslim ederiz. Denizlispor'un kayyuma gitmesine izin vermeyiz" dedi.

  Pazartesi günü deplasmanda oynanacak Multigroup Alanyaspor maçının hazırlıkları sürerken, Teknik Sorumlu Ali Yalçın, ilk yarıda verim alamadıkları Bulgar golcü Genkov'dan patlama beklediğini söyledi. Yalçın, "Genkov, geçen sezon ilk devre 3 gol atarken, ikinci yarıda 11 gol atıp takımı sırtlayan isimlerden biri oldu. Bu sezonun ilk yarısında da sadece 2 gol attı. Antrenmanlarda çok iyi çalışıyor. İkinci devre sahada bambaşka bir Genkov göreceğime inanıyorum. Bulgaristan'da da genellikle ikinci yarılarda patlama yapıyormuş. Değişik bir tarzı var" diye konuştu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN