Play-off karıştı!

Play-off karıştı!
Pazartesi 09.05.2016

Giresunspor, G.Antep BB ile berabere kalarak rakibinin play-off şansını bitirdi. Bal-Kes ve Elazığ’ın kazandığı haftada play-off’un kalan iki bileti 3 takım arasında son hafta belli olacak

PTT 1. Lig'de play-off hattı yangın yerine döndü. G.Antep BB play-off iddiasını devam ettirmek için kazanmak zorunda olduğu maçta Giresun'la golsüz berabere kalarak havlu attı. Çotanak ise play-off potasında kalarak iddiasına son haftaya taşıdı. PTT'de son hafta maçlarında Giresun, Elazığ ve Balıkesir müthiş bir play-off mücadelesine girişecek.

Eşitlikte Bal-Kes gidemez
Adana Demir play-off'u garantiledi. 3 takımın puan eşitliğinde üçlü averajda kötü durumdaki Balıkesir havlu atacak. 49'ar puanlı Elazığ deplasmanda Adana'yla, Balıkesir evinde 1461'le berabere kalırsa ikili averajda üstün olan Gakgoş play-off'a imza atacak. Giresun sezon finalini evinde Alanya'yla yapacak.

1 hafta uyku yok
Giresun teknik direktörü Erkan Sözeri, tam bir final haftası yaşayacaklarını vurgulayıp, "Bir hafta daha bize rahat uyku yok. 1 puan aldık, belki de bu 1 puan bizi ileriye taşıyacak. Bu yüzden kıymetli bir puan olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN