Göztepe'de kadro sil baştan

Göztepe'de kadro sil baştan
Perşembe 12.05.2016 12:54

PTT 1'inci Lig'de büyük hayal kırıklığı yaşayan Göztepe'de yeni sezon öncesi 9 futbolcuyla yollar ayrılıyor.

Bu sezon 30 milyon TL harcamayla iddialı bir takım kurmasına rağmen aradığını bulamayan Başkan Mehmet Sepil'in sözleşmeleri süren Serdar, Gökhan Değirmenci, Vleminckx, Cemil, Maah ve Besara'dan kulüp bulmasını istediği öğrenildi. Bu arada kiralık olarak forma giyen Atacan, Diarra ve Cleyton'la da yeniden anlaşılmayacağı ifade edildi. Hafta başında Gosso ve Gökhan Karadeniz'le görüşerek bu oyuncuların yeni sezondaki ücretlerinde yaklaşık 550 bin TL indirim yapan Sepil'in diğer yerli futbolculardan da aynı fedakarlığı beklediği bildirildi.

Kerem, Serkan, Gençer, Emre, Hakan Arslan, Mehmet Erdem, Hakan Barış ve Özgür'ün alacaklarından toplamda 2 milyon TL'ye yakın indirim yapmalarını isteyen Mehmet Sepil'in yabancılardan sadece Leroy George'la masaya oturması bekleniyor. İlk yarıdaki performansını ikinci yarıda sürdüremeyen Surinam asıllı Hollandalı'ya bir şans daha vermeyi düşünen Başkan Sepil'in bu oyuncuya, 1 milyon 250 bin TL'lik ücretini 1 milyon TL'ye indirme şartı koşacağı öğrenildi.

Diğer yandan teknik direktör arayışını sürdüren ve Mehmet Sepil'in bu konudaki kararını cumartesi günü oynanacak Kardemir Karabükspor maçının ardından vereceği ifade edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN