Özlemi bitireceğiz

Özlemi bitireceğiz
Perşembe 12.05.2016

Adana Demir’in tecrübeli hocası, “21 yıllık özlemi sona erdirmek için elimizden geleni yapacağız. Bu takım Süper Lig’e çıkacak” dedi

ADANA Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Süper Lig hedefine mutlaka ulaşacaklarını dile getirdi. Play-off karşılaşmalarının çok çekişmeli geçeceğini dile getiren Vural, "İyi bir kadromuz var. Oyuncularımızın da morali yerinde. Altınordu zaferinin ardından bu hafta da Şanlıurfaspor maçında oynatamadığımız oyuncularımız ile oynama imkanı bulacağız. Görmediğimiz oyuncu kalmasın. Bütün oyuncularımı en azından bir 90 dakika gözlemleyip son maça nasıl bir kadro ile çıkacağımızı tespit etmiş olacağız" şeklinde konuştu. Takımın hücum gücünde bir sorun olmadığnı söyleyen Vural, play-off'lara kadar savunma çalışacaklarını da dile getirdi.

Herkes inansın
Taraftarların da başarıya inanmaları gerektiğinin altını çizen tecrübeli teknik adam, "Elimizden geleni yaparak, terimizin son damlasına kadar savaşıp Süper Lig'e yükseleceğiz. 21 senelik özlemi bitireceğimize herkes inansın" ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN