PTT’de kader anı

PTT’de kader anı
Cumartesi 14.05.2016

PTT 1. Lig’den Süper Lig’e yükselecek ikinci, play-off’a yükselecek dört takım ve lige veda edecek ekipler bugün belli olacak. M.Alanya ile Karabük 2. sıra için, Giresun, V.Elazığ, Balıkesir ilk 6 için sahaya çıkacak

PTT 1. Lig'de bugün takımlar ateşten gömlekle sahaya çıkacak. Süper Lig'e yükselecek 2. takım ya M.Alanya ya da K.Karabük olacak. 60 puanlı Alanya'nın, 59 puanlı Karabük'le puan eşitliğinde ikili averaj eşit olduğundan genel averajla Alanya vize alacak. Adana Demir ile Alanya ve Karabük'ten birinin garantilediği Play-off'a kalan 2 bilet için Giresun, Balıkesir ve V.Elazığ kapışacak. Üç takımın puan eşitliği durumunda Bal-Kes dışarıda kalacak. Giresun- Elazığ arasında ikili averaj eşit ve genel averajda Çotanak üstün. ATEŞ hattında ise üç takımın aynı puanda bitirme ihtimali bulunmazken, 1461 Trabzon ile Ş.Urfa'nın puan eşitliğinde Karadeniz ekibi, ligde kalmayı başaracak. 1461 Trabzon ile Denizlispor'un puan eşitliği durumunda Ege ekibinin ikili averaj üstünlüğü bulunuyor.

Rövanşlar 17 Mayıs'ta
Spor Toto 2. Lig'de play-off yarı final rövanş maçları 17 Mayıs'ta saat 16.00'da oynanacak. Finalistler, PTT 1. Lig'e yükselecek son takım olabilmek için 21 Mayıs'ta Kayseri Kadir Has Stadı'nda kozlarını paylaşacak.

Final Torku Arena'da
PTT 1. Lig'de play-off yarı finalleri 19-23 Mayıs'ta oynanacak. Süper Lig'e yükselecek son takımın belirleneceği play-off finali ise 27 Mayıs'ta Konya'da Büyükşehir Torku Arena'da gerçekleştirilecek.
Etiketler 1. Lig, 2. Lig, Spor, 1. Lig, 1. Lig
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN