Demirspor’da 10 yolcu

Demirspor’da 10 yolcu
Salı 31.05.2016

Süper Lig’in kapısından dönen Adana Demirspor’da 10 futbolcu yol ayrımında

Play-off finalinde Alanya'ya penaltılarla elenip Süper Lig trenini kaçıran Adana Demirspor'da yaprak dökümü yaşanacak. Sözleşmesi bitecek oyuncularla ilgili yönetimde yaprak kıpırdamaması Akdeniz ekibinde yeni bir krizin habercisi oldu. Abdulkadir Özgen, Ahmet Burak Solakel, Barış Başdaş, Hüseyin Kala, İbrahim Dağaşan, Attamah, Mehmet Ozan Tahtaişleyen, Umut Sözen, Emrullah Şalk ve Emin Aladağ'ın sözleşmeleri sona eriyor. Camia, özellikle geçen sezon büyük katkı veren Barış, Attamah ve Ahmet Burak'ın kalması için yönetime çağrıda bulundu.

Göz yaşlarını tutamadı
Renkli kişiliğiyle bilinen Yılmaz Vural, 90+4'te gelen final sonrası göz yaşlarını tutamamış ve taraftarlara yönelik meslektaşlarını kızdıran açıklamayı yapmıştı.

Vural'a meslektaşlarından tepki
Elazığ'la play-off yarı final rövanşında 90+4'teki golle gelen final sonrası Adana Demirspor teknik direktörü Yılmaz Vural'ın, "Taraftarlarımıza 90 dakika sabredin, maç bittiğinde anamıza avradımıza küfür edin dedim" açıklamasına Pro Lisans kursiyeri antrenörlerden tepki geldi. Ogün Temizkanoğlu, Vedat İnceefe ve Bayram Bektaş gibi isimlerin bulunduğu kursiyerler imzalı yazılı bir açıklamayla Vural'ı kınadı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN