Web Sürümüne Geç

  Alican Göz-Göz'de

  Alican Göz-Göz'de
  Salı 12.07.2016 00:45

  Sarı-kırmızılılar, kesin anlaşma sağlanan 26 yaşındaki ön liberoya imza attırmak için başkan Mehmet Sepil’in yurt dışından dönmesini bekliyorlar

  PTT 1. Lig'de sezon öncesi kadrosunu büyük oranda yenileyen Göztepe, Alican Karadağ'ın transferinde sona geldi. Uzun bir süredir Boluspor'dan ayrılarak boşa çıkan 26 yaşındaki ön libero ile temas halinde olan Göztepe yönetimi, Alican ile pazarlıklıkları belli bir noktaya getirdi. Bonservisi elinde olan futbolcuyla yapılan pazarlıklar sonucu Alican, yıllık ücretinde 650 bin liraya kadar indi.

  Okan Buruk ısrar etti
  Göztepe'de teknik direktör Okan Buruk'un da ısrarla istediği ön liberonun transferinin sonlanması için başkan Mehmet Sepil'in İzmir'e dönmesi bekleniyor. Şu an özel işleri nedeniyle Londra'da bulunan başkan Sepil'in onayı alındıktan sonra Alican ile sözleşme imzalanacak.

  Erzurum'a gittiler
  Göztepe, İzmir'deki hazırlıklarını tamamlayıp dün akşam ilk etap kampını geçirmek üzere Erzurum'a gitti. 22 Temmuz'a kadar Erzurum'da kamp yapacak olan Göz- Göz'ün ikinci etap çalışmaları nerede yapacağı henüz netleşmedi. Göztepe'nin Beşiktaş'tan transferi kaleci Günay Güvenç de Erzurum kampına katıldı. Günay özel izin alarak, İzmir'deki çalışmalara katılmamıştı.

  Burak HAKERLER
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN