Tufan Demir’de

Tufan Demir’de
Cumartesi 23.07.2016

Adana Demirspor transferde Manisa Büyükşehir Belediye’den defans oyuncusu Tufan Kelleci ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı

PTT 1. Lig ekibi Adana Demirspor, Manisa Büyükşehir Belediyespor'dan defans oyuncusu Tufan Kelleci'yi kadrosuna kattı. Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, 22 yaşındaki Tufan Kelleci, kulüp başkanı Sedat Sözlü'nün de yer aldığı törenle 2+1 yıllık resmi sözleşmeyi imzaladı. Başkan Sözlü, Tufan Kelleci'yi takıma kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi. Adana Demirspor'u herkesin yakından takip ettiğini aktaran Sedat Sözlü, "Transferlerimizin çok çetin bir rekabet içerisinde olacağını görüyoruz. Hepsi de birbirinden kaliteli ve önemli isimler." ifadelerini kullandı. Yeni transfer Tufan ise "Böylesine büyük ve hedefleri olan bir camiaya geldiğim için çok mutluyum" dedi.

Yavuz Göztepe'de
PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe, Trabzonspor'dan kaleci Yavuz Aygün'ü kadrosuna dahil etti. Yöneticiler, geçen yıl Trabzonspor'da forma giyen 20 yaşındaki kaleci Yavuz Aygün'le 3 yıllık sözleşme imzalandığı bildirildi. Yavuz, "Göztepe için savaşacağım" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN