Web Sürümüne Geç

  Göztepe'de yabancılar direniyor

  Göztepe'de yabancılar direniyor
  Pazartesi 25.07.2016 15:45

  Bu yıl gençleştirme operasyonuna giderek geçen sezon verim alamadığı birçok futbolcuyla yollarını ayıran Göztepe, 3 yabancı oyuncuyu gitmeleri konusunda ikna edemedi.

  Geçen sezonki yabancılarından Diarra, Maah ve Cleyton'la vedalaşıp Gosso'yu kadroda tutan PTT ekibinde kulüp bulmaları istenen Vleminckx, Leroy George ve Besara henüz takım bulamadı. Kamp kadrosuna dahil edilmeyen ve Gümüldür'de takımdan ayrı, özel antrenör eşliğinde çalışan 3 futbolcunun yıllık maliyetinin 4 milyon TL'nin üzerinde olması yönetimi düşündürüyor.

  Bu futbolculara çeşitli kulüplerden teklif geldiği ancak önerilen rakamların Göztepe'de kazandıklarından çok daha düşük olduğu için ayrılmaya yanaşmadıkları belirtildi.

  Göztepe'de geçen sezon George 6, Vleminckx 4, Besara ise 1 kez ağları sarsmıştı. Gosso hariç tüm yabancılarını değiştirmeyi planlayan Göztepe, şimdiye kadar Elazığspor'dan Segbefia, Anorthosis'den Leo Schwechlen ve Bastia'dan geçen sezon Samsunspor'da kiralık oynayan Kone'yi kadrosuna dahil etti. Sarı kırmızılılarda yabancı bir golcü daha almak için arayış sürüyor.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN