Web Sürümüne Geç

  Manisaspor Başkanı Mergen'den transfer açıklaması

  Manisaspor Başkanı Mergen'den transfer açıklaması
  29 Mayıs 2017, Pazartesi Güncelleme: 14:12

  TFF 1. Lig takımı Manisaspor'da Başkan Abdullah Mergen, alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle Futbol Federasyonu kanalıyla kulübe ihtar çeken oyuncularına "Biz de bizi istemeyen oyuncularla çalışmayız" dedi.

  Sezon bittikten sonra mali sıkıntının baş gösterdiği Manisaspor'da takımın iskeletini oluşturan isimlerden Bahattin, Nuri, Uğur, Ozan, Berk, Mertan ve Savaş, alacaklarını tahsil etmek için Federasyon'a başvurdu.

  Başkan Mergen, futbolcularına, "Bizi istemeyen oyuncularla çalışmayız. İsteyen istediği yere gidebilir" dedi. Önce iç transfere yöneleceklerini, hafta sonuna kadar da Teknik Direktör Sait Karafırtınalar'la görüşüp teknik adam sorununu çözeceklerini söyleyen Mergen şunları söyledi: "Aralarında çoğu bizim istemediğimiz isimler olan bazı futbolcular Federasyon'a gitmiş. Manisaspor'da kimsenin alacağı kalmaz. Önceliğimiz iç transferde istediğimiz futbolcularla yeniden sözleşme yapmak. Mali konulardaki çalışmalarımız sürüyor. Takım 28 Haziran'da kampa girecek. Önümüzde daha zaman var. En iyi Manisaspor'u kurmak için çalışacağız. Taraftarımızın gönlü rahat olsun" diye konuştu.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN