Web Sürümüne Geç

"Süper Lig, Giresunspor'a çok yakın"

"Süper Lig, Giresunspor'a çok yakın"
Perşembe 21.12.2017 12:30

TFF 1. Lig'in 17. haftasında yarın sahasında Gaziantepspor'u ağırlayacak Akın Çorap Giresunspor'un kulüp başkanı Mustafa Bozbağ, sezonun ilk yarısını galibiyetle tamamlamak istediklerini söyledi.

Bozbağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, ligin ilk devresinin bu hafta sonu oynanacak karşılaşmalarla tamamlanacağını belirtti.

Yarın sahalarında Gaziantepspor'u ağırlayacaklarını anımsatan Bozbağ, "Gaziantepspor maçıyla ligin ilk yarısını tamamlayacağız. Hedefimiz kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız bu maçı kazanarak, devre arasına galibiyetle girmek. Bunu başaracak güce ve kadroya sahibiz. Taraftarımızın da vereceği destekle sahadan mutlu ayrılacağımıza inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

Sezon sonunda Akın Çorap Giresunspor'un Süper Lig'e yükseleceğini, bu başarıya ulaşma adına da tüm Giresunluları yanlarında görmek istediklerini kaydeden Bozbağ, şöyle konuştu:

"Giresun'un birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Giresun'un sevgiye ihtiyacı var. Giresun insanının birbirine güvenmeye ihtiyacı var. Çünkü, Giresun halkı birlik olduğunda neleri başardığını geçmişte Giresunspor sayesinde herkese gösterdi. Bundan sonra da göstermeye devam edecek. Görev yaptığım sürede 41 yıllık Süper Lig hayalinin peşinde koşmaya devam edeceğiz. İnşallah Allah bana nasip eder. Süper Lig Giresunspor'a çok yakın."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN