Web Sürümüne Geç

Eskişehir'de kriz

Eskişehir'de kriz
Cuma 02.02.2018

Alanya’nın kapısından dönen Erkan Zengin, ortada kaldı. Es-Es, tecrübeli oyuncunun sözleşmesini feshetti. Uğur İnceman da süresiz kadro dışı bırakıldı

ESKİŞEHİR'de yaşanan mali krizin ardından yeni bir sıkıntı patlak verdi. Kulübe para kazandırması için kulüp bulması istenen Erkan Zengin, transferin son gününde açıkta kaldı. Yıldız futbolcu, Alanya ile el sıkışırken, Es- Es'in yüksek bonservis isteği transferi iptal ettirdi.

BİZ HEP VARDIK
ÖNCEKİ gece geç saatlerde sosyal medya hesabından açıklama yapan Erkan, Eskişehirspor'u hedef alıp, şu sözleri sarfetti: "Yönetim kararıyla takımdan ayrılmam istendi. Bunu kabul ettim ve sustum. Bu şehire gönül vermiş bir Eskişehirsporlu olarak kimse yokken taraftar ve biz futbolcular vardık."

BİR SÜRPRİZ DE İNCEMAN'A
"10 gündür zorlu bir süreçten geçtim. Takımdan ayrı kaldım. Buna rağmen Eskişehirspor para kazansın diye bekledim. İstedikleri rakamları alamayınca transfer bittikten sonra beni arayıp, sözleşmemi feshetmek istediklerini bildirdiler. O saatten sonra gitmem imkansızdı. Bana bu kötü süreci yaşatanları Allah'a havale ediyorum." Öte yandan orta saha Uğur İnceman'ın da kadro dışı bırakıldığı açıklandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN