Web Sürümüne Geç

En acı galibiyet

En acı galibiyet
Pazar 12.03.2018

Maçın 18. dakikasında mutlak bir golü önlemeye çalışan 25 yaşındaki Sezer’in ayağı kırıldı. Futbolcular ve taraftarlar göz yaşlarını tutamadı.

Ateş hattından uzaklaşmak isteyen Adana Demirspor, play-off'u kovalayan Giresun'u Mendy ve Tambe'nin golleriyle geçti. Ancak maçın önüne geçen olay Sezer Özmen'in talihsiz bir şekilde ayağının kırılması oldu. Beşiktaş'tan yetişen, Rize, Samsun, Metz, Alanya ve Y.Malatya formaları giyen 25 yaşındaki stoper, Almeida tam vuracakken meşin yuvarlağın önüne yatarak mutlak bir golü önlemeye çalıştığı sırada acı içinde yerde kaldı. Herkesin göz yaşlarını tutamadığı pozisyon sonrası kaval kemiğinin kırıldığı anlaşıldı. Genç futbolcu ambulansla hastaneye kaldırılırken, ameliyat için İstanbul'a gönderildi.

Galibiyeti Sezer'e hediye ediyoruz
Adana Demirspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, galibiyeti Sezer Özmen'e bağışladı. Uğur, "Giresunspor taraftarına, oyuncularına da teşekkür ediyorum. Bugün futbolun içinde olan özlenen tabloyu yaşadığımızı düşünüyorum. Bu galibiyeti de Sezer'e hediye ediyorum" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN