Tyson Fury kanlı geçen maçta İsveçli rakibini yendi

Tyson Fury kanlı geçen maçta İsveçli rakibini yendi
Pazartesi 16.09.2019 13:23

Las Vegas'ta dün gece boksun yenilmez ismi Tyson Fury ile İsveçli rakibi Otto Wallin karşı karşıya geldi. 12 raunt süren maçı, Büyük Britanyalı Fury kazanarak zaferlerine bir yenisini daha ekledi. (fotomac.com.tr / Dış Haberler)

Boks severlerin heyecanla beklediği Fury-Wallin ağır sıklet boks maçı dün Las Vegas'ta bulunan T-Mobile Arena'da gerçekleştirildi. İki sporcunun da kaşlarının açıldığı mücadeleyi, Britanyalı boksör Fury kazanarak, 29. zaferini haneye yazdırdı.

31 yaşındaki Fury'nin yenilgisizlik unvanını sürdürdüğü maçta ring adeta kan gölüne döndü. Zorlu karşılaşmadan galip ayrılan Fury, yaklaşık 12 milyon sterlin gelir elde etti.

FURY-WILDER MAÇI ERTELENEBİLİR

Öte yandan maçta sağ gözünün üzerinde ciddi bir açılma meydana gelen Britanyalı boksörün, 22 Şubat 2020'de gerçekleşmesi beklenen ABD'li Deontay Wilder ile yapacağı maçın ertelenmesi gündeme geldi. Fury, Wallin maçından sonra basın toplantısına çıkmamış ve acilen hastaneye götürülmüştü. Oyuncunun danışmanı da şubatta yapılması planan ağır sıklet maçının ertelenme ihtimalinden bahsetti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN