Bursa kuradan memnun

Perşembe 26.08.2010 21:10

Bursaspor'un Avrupa Şampiyonlar Ligi (C) Grubu'nda, Manchester United, Valencia ve Glasgow Rangers ile eşleşmesi, yeşil beyazlı kulübün yöneticilerini sevindirdi.

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Eren, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Monaco'da yapılan kura çekiminin Bursaspor açısından çok iyi bir kura olduğunu söyledi.

İngiliz ekibi Manchester United'in oldukça güçlü olduğunu ancak İspanya temsilcisi Valencia ve İskoçya temsilcisi Glasgow Rangers'in kendilerini zorlamayacağını ifade eden Eren, ''Çok güzel bir kura çektik. Yüzde 75 gruptan çıkacağımıza inanıyorum'' dedi.

Bursaspor'un bir diğer yönetim kurulu üyesi İlhan Uslu da Valencia'nın eski gücünde olmadığını, Glasgow Rangers'ın gruptaki diğer takımlara göre daha güçsüz olduğunu belirterek, ''Bursaspor'un bu gruptan rahat çıkacağına inanıyoruz. İsimlerden korkmamak lazım. İyi motive olan Bursaspor'un yenemeyeceği takım yok. Bundan dolayı bizim için hayırlı bir kura oldu'' diye konuştu.

Uslu kura çekiminden önce Bursa'da herkesin Real Madrid ile eşleşmek istediğini, ancak eşleşmenin gerçekleşemediğini vurgulayarak, ''Artık Real Madrid ile bir üst turda karşılaşırız'' dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN