Devler Ligi'ne yoğun ilgi

Cumartesi 11.09.2010 15:24

Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda 14 Eylül Salı günü İspanya'nın Valencia takımıyla yapacağı maçın biletlerinin genel satışına başlandı.

Ramazan bayramı olmasına karşın Bursa Atatürk Stadı gişelerinin önü, sabahın erken saatlerinden itibaren tarihi maça tanıklık etmek amacındaki taraftarlarla doldu.

Biletlerin satışa çıktığı 4 gişe önünde oluşan uzun kuyruklara giren yüzlerce taraftar, sabırla sıranın kendilerine gelmesini beklerken, takımları lehine tezahürat yapmayı da ihmal etmediler.
Taraftarlar, dün gece oynanan ve yeşil-beyazlı takımın 2-1 kazandığı Eskişehirspor maçının ardından eve gidip biraz dinlendiklerini, sabaha karşı da Valencia maçı biletleri için yeniden stada koştuklarını söylediler.

Ön sıradaki taraftarlar, gece heyecandan uyuyamadıklarını, sabah saat 04.00 civarında bilet almak için gişelerin önüne geldiklerini belirttiler.

Takımlarının Şampiyonlar Ligi'nde de başarılı olacağına inandıklarını ifade eden taraftarlar, ''Bursaspor'u Valencia maçında yalnız bırakmayacağız. Tribünleri tamamen doldurup, Valencia'ya baskı oluşturacağız. Takımımız da sahadan galibiyetle ayrılacak. Buna yürekten inanıyoruz'' dediler.

Kombine kart sahiplerine yönelik satışlar, 7-9 Eylülde yapılmıştı.

Maçın bilet fiyatları ise şöyle:

VIP Tribünü 1.Sıra....: 600 TL
VIP Tribünü 2-6. Sıra.: 400 TL
Kapalı Tribün.........: 250 TL
Maraton...............: 100 TL
Kapalı Kale Arkası....: 50 TL
Açık Kale Arkası......: 30 TL
Misafir Tribünü.......: 30 TL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN