Şahane gösteri

Çarşamba 15.09.2010

Atatürk Stadın'da ki müthiş şovu İspanyollar hayranlıkla izledi. Futbolcular sahaya çıktığında yer yerinden oynadı. Tribünler yeşil-beyaz renklere boyandı

Şampiyon sesleri
Bursa Atatürk Stadı dün tarihi günlerinden birisini yaşadı. Sabahın erken satlerinden itibaren akın akın stada gelen taraftarlar maçın başlamasıyla birlikte tribünlerdeki yerlerini aldılar. Bursaspor takımı sahaya çıktığında ise yer yerinden oynadı. Yeşil-beyazlı taraftarlar, takımlarını ''şampiyon'' diye karşılarken, ''Şampiyonlar Ligi'' tezahüratını yapmayı da ihmal etmedi. Bu müthiş şovu İspanyollar hayranlıkla izledi.

Yumruk şov yapıldı
Yanlarında getirdikleri bayrak ve flamaları, UEFA Şampiyonlar Ligi müziği eşlinde sallayan yeşil-beyazlı taraftarlar, daha sonra futbolcuları tek tek tribüne çağırarak 'yumruk şov' yaptırdı. Seyircinin en çok ilgi gösterdiği isimlerin başında ise teknik direktör Ertuğrul Sağlamgeldi. Genç hoca taraftarın bu yoğun sevgisine el sallayarak yanıt verdi. Maçın başlamasıyla birlikte ise ıslıklar kulakları sağır edecek gibiydi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN