İmkansız değil

Perşembe 16.09.2010

"Daha önümüzde 5 karşılaşma var. Zorlukların üstesinden gelmesini biliriz Hatalardan ders çıkarıp, Şampiyonlar Ligi'nde yolumuza devam edeceğiz"

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Avrupa Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda önceki gece İspanya'nın Valencia takımı karşısında alınan 4-0'lık yenilgiye ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Yazıcı, "Kimse karamsarlığa kapılmasın. Daha önümüzde 5 karşılaşma var. Bu takım zorlukların üstesinden gelmeyi bilir. Ben inanıyorumki, bu karşılaşmadaki eksikliklerimizi görüp önümüzdeki maçlarda daha farklı olacağız. Grupta iyi bir yere gelmek imkansız değil. Teknik heyet ve oyuncularımıza güveniyoruz" dedi.

Taraftarımıza teşekkür ediyorum
İbrahim Yazıcı, "Skor hariç her şey güzeldi. Keşke sonuç da güzel olsaydı da bu büyük keyfi doyasıya yaşasaydık'' diye konuştu. Bursaspor başkanı sözlerini şöyle tamamladı: "Karşılaşmanın ilk dakikasından bitişine kadar takımlarına büyük destek verdiler. Maç sonu farklı mağlubiyete rağmen takımını tribüne çağırarak tezahüratlarla, alkışlarla soyunma odasına gönderen taraftarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bu büyük taraftara güzel sonuçları da yaşatacağız."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN