Karamsarlık yok

Salı 21.09.2010

"Devler Ligi'nde son sözümüzü daha söylemedik" diyen Bursaspor başkanı Avrupa'da ve Türkiye'de hedeflere koşacaklarını belirtti

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Şampiyonlar Ligi'nde çıktıkları ilk sınavlarında Valencia'ya farklı yenilmelerini sorun etmediklerini söyledi. Devler Ligi arenasında tecrübenin büyük önem taşıdığını açıklayan Yazıcı, "İşte biz tecrübeyi şimdi ediniyoruz. Ancak şunu da söylemeliyim ki, Şampiyonlar Ligi'nde son sözümüzü söylemedik. Bursaspor Avrupa'da da ismini duyuracaktır. Gruptaki derecemiz ne olur bilmiyorum ama bundan sonraki maçlarda futbolumuz konuşulacak" dedi.

BEKLENTİLERİ KARŞILAYACAĞIZ
Yeşil-beyazlı takımın taraftarların beklentisini karşılayacağını ifade eden Yazıcı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bursaspor'u sevenlerin kafaları öne eğilmeyecek. Bu takım her kulvarda başarılı olacak güçtedir. Türkiye'de tek hedefimiz şampiyonluk. Şu ana kadar gösterdiğimiz performansla bunu kanıtladık. Avrupa'da ise neler olacağını herkes görecek." Yazıcı, Valencia maçında, yeşil-beyazlı taraftarlara verdikleri müthiş destek için bir kez daha teşekkür etti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN