Gereği yapıldı

Çarşamba 22.09.2010

"Hakem risk almak istemedi. Bunda anormal bir şey yok. Olayları çıkaran G.Antep taraftarı olmayabilir. Belki de provokatör vardır"

NORMAL OLAN ZATEN BUDUR
Bursaspor Basın Sözcüsü Ferruh Nayman, Gaziantep'te yardımcı hakem Muharrem Yılmaz'ın başından yaralanması sonrasında tatil edilen mücadeleyi yorumladı. Nayman, hakem Deniz Çoban'ın talimatları uyguladığını belirterek, "Hakem risk almak istemedi. Bunda kesinlikle anormal bir şey yok. Kendinizi Çoban'ın yerine koyun. Arkadaşınızın kafası yarılıyor, kanlar içinde. Bunu tekrar devam ettirmek riskini herkes alamaz. Bu hakem kardeşimiz de oyunu devam ettirmeme yönünde kararını verdi" ifadesini kullandı.

TOLUNAY HOCA ÇOK HAKLI

Yaşanan olayları hoş bulmadıklarını belirten Nayman, "Bizim Gaziantep ile dostluğumuz var. Birbirimizi çok iyi ağırlıyoruz yıllardır. İki kulüp arasında olumsuzluk hiçbir zaman olmamıştır. Belki de orada provokatör vardı. Seyirci belki de Gaziantepspor seyircisi değil. Sonuna kadar haklılar. Tolunay Kafkas hoca da çok haklı. Ama bizim Bursaspor olarak yorum getirmemiz yanlış olur. Çünkü bizimle alakalı bir durum değil" dedi. Ferruh Nayman, Futbol Federasyonu'nun en adaletli şekilde kararını vereceğini de sözlerine ekledi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN