Paranın esiri değiliz

Salı 28.09.2010
Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Fotomaç'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yazıcı, takım oyunuyla şampiyon olduklarının altını çizerek, "Yıldızlar topluluğu değiliz. Ancak altyapımızdan Sercan ve Volkan gibi iki isim çıkarttık. Hiçbir zaman milyon dolarların esiri olmadık. Onları satıp, paraya tamah etmedik. Buna rağmen istediğimizi aldık ve şu anda Şampiyonlar Ligi'nde mücadele ediyoruz. Şuna inanıyorum ki, bir gün bu takım yıldızlar topluluğu olacak" diye konuştu.

ELEŞTİRENLER TABELAYA BAKSIN
Bursaspor'un içeride de dışarıda da mutlak galibiyet için sahaya çıktığını belirten Yazıcı, "Şampiyon olduğumuz için rakiplerimiz bize ekstra motivasyonla oynuyor. Anadolu'dan yeni şampiyonlar çıkacaktır" açıklamasını yaptı. Bursaspor başkanı, az konuşup, çok çalıştıklarını ifade ederek, "Bizi eleştirenlere karşılık tabelayı gösteriyorum. Kimseye laf yetiştirmeden, başarıyı yakalıyoruz" ifadesini kullandı.

BİR YENİLGİYLE PES ETMEYİZ
Yazıcı, "Biz susuyoruz diye kimse de kalkıp, yersiz ve yanlış konuşmasın. Biz yeri geldiğinde gereken cevabı veririz. Sonuçta konuşma özürlü değiliz" vurgusunu yaptı. Valencia yenilgisiyle başladıkları Şampiyonlar Ligi macerasına Glasgow Rangers ile devam edeceklerini hatırlatan başkan, "Bir yenilgiyle pes etmeyiz. Oyuncularıma güveniyorum. Güzel bir sonuçla Bursa'ya döneceklerdir" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN