Karabük alarmı

Perşembe 07.10.2010

"Birbirinden zorlu karşılaşmalar yapacağız. Karabük yükselişte ve tehlikeli bir rakip. Alacağımız 3 puanla liderliğimizi perçinlemeliyiz"

Çok önem veriyorlar
Belediyespor beraberliğin ardından ilk puanını kaybeden Bursaspor, sahasında oynayacağı Karabükspor karşılaşmasına büyük önem veriyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın dünkü idman sonrasında yeşil-beyazlı futbolcularıyla özel bir toplantı yaptığı öğrenildi. Başarılı teknik adamın, "Yeniden şampiyonluğa ulaşmak istiyorsak özellikle sahamızda puan yitirmememiz gerek. Karabükspor hafife alınacak bir takım kesinlikle değil.Galibiyetle liderliğimizi perçinlemeliyiz" dediği belirtildi.

Rotasyona devam
Sağlam'ın oyuncularına birbiinden zorlu karşılaşmalara çıkacaklarını da hatırlattığı ve "Herkes her an ilk 11'de oynamaya hazır olmalı. Maç yoğunluğu sırasında üzerimizdeki yükü ancak böyle hafifletebileceğiz" vurgusunu yaptığı ifade edildi. Öte yandan Ertuğrul Sağlam, Karabükspor mücadelesinde de rotasyonu sürdürecek. Başarılı hocanın Belediyespor karşılaşmasında dinlendirmek için kestiği futbolcuları Karabükspor karşısında ilk 11'de oynatması bekleniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN