12'den vurduk

Pazartesi 11.10.2010

"Rakipler milyon euro'ları savururken, biz takım düzenini bozmayacak nokta transferler yaptık. Lider olmamız bu tezimizi zaten doğruluyor"

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, gelecek adına doğru adımlar attıklarını söyledi. Başarılı teknik adam, yürüttükleri transfer politikalarından övgüyle söz ederken, "Rakiplerimiz milyon euro'ları savururken, biz takım düzenini bozmayacak mütevazı transferler yaptık. Böyle oluncu da geçen sezon yakaladığımız başarıyı şu anda da sürdürüyoruz" dedi. Spor Toto Süper Lig'de hiç yenilmediklerini ve sadece bir gol yediklerini dile getiren Sağlam, "Bu gidişatı bozmamak için de çok çalışacağız" diye konuştu.

AZIMSANMAYACAK BİR BAŞARI
Bursa'nın kent olarak sporu çok sevdiğini, bu çerçevede Bursaspor'u sahiplendiğini anlatan Sağlam, taraftarlara arzuladıkları başarıyı verebilmenin gayreti içerisinde olduklarını aktardı. Geçtiğimiz yıl mütevazı bir kadro ile mücadele verdikleri Süper Lig'de şampiyon olmalarının azımsanmayacak bir başarı olduğuna vurgu yapan başarılı hoca, "Taraftarımız bizi her zaman olumlu yönde motive ediyor. Önümüzde daha zorlu karşılaşmalar var. Onlardan tribünleri yine doldurmalarını ve takıma destek olmalarını bekliyoruz" ifadesini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN