Web Sürümüne Geç

Maçtan notlar

Çarşamba 03.11.2010
Taraftardan özel şovlar
Tarihi bir gün yaşayan Bursa'da tam anlamıyla taraftar şov vardı... Maçtan saatler önce stat çevresinde toplanıp özel şovlar yapan yeşil-beyazlılar, Timsah'ı 'şampiyon' tezahüratları ile karşıladı. Oyuncuları tek tek tribüne çağırıp yumruk şov yaptıran taraftarlar, ManU'yu ise ıslıkladı.

Pas üstünlüğü skoru özetledi
ManU, Bursa'nın gardını inanılmaz pas organizasyonlarıyla düşürdü. Timsah, rakibinden 2.2 kilometre fazla koşmasına rağmen sadece 299 isabetli pas yaparken, Türkiye'ye önemli yıldızlarından yoksun gelen İngiliz futbol devi, tam 573 isabetli pas gerçekleştirdi.

Nani, yerini Park'a bıraktı
Manchester United'ın Portekizli yıldızı Nani, maçı tamamlayamadı. 24'üncü dakikada orta sahada yerda kalan genç futbolcu, sağlık ekiplerin müdahalesine rağmen oyuna devam edemedi. Portekiz Milli Takımı'nda da görev yapan Nani, yerini Ji-Sung Park'a bıraktı.

Biyediç'in en mutlu günü
Timsah'ın efsane oyuncusu ve 'imparator' lakaplı eski hocası Biyediç'in adını taşıyan DOSAB Nejat Biyediç Futbol Akademisi, hizmete girdi. Lemi Çelik, Elvir Baliç, Semih Yuvakuran gibi emektar oyuncular bu eğitimciliğe soyunan Biyediç'i özel gününde yalnız bırakmadı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN