Web Sürümüne Geç

Bir puan kesmez

Cuma 05.11.2010

"Rakibimiz bu sezon saygı duyulacak bir performans sergiliyor Ancak Bursaspor beraberlik için değil galibiyet için oynayacak"

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Antalyaspor maçının zor geçeceğini ancak üç puanı kendilerinin alacağını iddia etti. Genç hoca şöyle konuştu: "Rakibimiz bu sene gerçekten saygı duyulacak bir performans sergiliyor. Pozitif futbol oynuyorlar ve sonuca rahat gidiyorlar. Ancak biz kendimize çok güveniyoruz. Şampiyonluk mücadelesi veriyoruz. Antalyaspor deplasmanında da hedefimiz bir değil üç puan olacak. Sakin ve disiplinli bir oyun sergileyerek galibiyet alacağımıza inanıyorum. Takımımız yorgun değil hırslı."

PFDK'dan 10'ar bin TL ceza
Bursaspor'un, Şampiyonlar Ligi'nde tecrübesizlik yüzünden zorlandığını ayrıca burada yaşanan sert mücadelenin fizik güçlerini aşağıya çektiğini ifade eden Sağlam, "Her iki kulvarı götürmek kolay iş değil. Bu zor dönemi en az hasarla geçmek amacındayız. Bunu başarırsak işimiz daha kolay olacak. 27 kişilik bir kadrom var. Bunu en iyi şekilde kullanmaya gayret ediyorum" dedi. Öte yandan PFDK, geçen hafta cuma günü oynanan Bursaspor-Fenerbahçe maçında taraftarlarının çıkardığı olaylar nedeniyle her iki kulübe de 10'ar bin TL ceza kesti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN