Web Sürümüne Geç

Ali Tandoğan taburcu oldu

Pazar 07.11.2010 16:15

Medical Park Özel Antalya Hastanesi Başhekimi Dr. Şerif Köksal, Medical Park Antalyaspor-Bursaspor karşılaşmasında gol attığı pozisyonda sakatlanan Ali Tandoğan'ın taburcu edildiğini bildirdi.

Şerif Köksal, yaptığı yazılı açıklamada, Ali Tandoğan'ın durumunun, Medical Park Antalya Hastanesi'nde geçirdiği tedavi sonrasında yeniden değerlendirildiğini, Tandoğan'ın tedavisinin geri kalan kısmını ailesi ve yakın çevresinin yanında geçirmeyi istediğini belirtti.

Köksal, klinik durumunun stabil seyretmesi göz önünde bulundurulup kendisinin ve ailesinin bu yöndeki taleplerinin makul karşılandığını ifade ederek, bu yönde organizasyon yapılarak taburcu işlemleri gerçekleştirildiğini kaydetti.

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan ise kulüp olarak kiraladıkları uçak ambulansla Bursa'ya getirilen Tandoğan, Acıbadem Bursa Hastanesi'ne götürüldüğünü bildirdi.

Tandoğan'ın hayati tehlikesinin bulunmadığını belirten Mestan, ''Genel kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı. Ciddi bir durum söz konusu değil'' dedi.

Öte yandan, Bursasporlu bazı yöneticiler ile futbolcu Turgay Bahadır'ın, Tandoğan'ı görmek için hastaneye geldiği belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN