Bu ağır fatura benim

Perşembe 25.11.2010

Ertuğrul Sağlam, "Bu skorda ne başkanın, ne futbolcuların suçu var Bu ağır fatura için gerekeni yapacağım" diyerek istifa sinyali verdi.

Taraftardan özür dilerim
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 6-1 kaybettikleri Valencia maçına ilişkin olarak, "Bu farklı yenilgi karşısında ne başkanın ne futbolcuların kendini suçlu hissetmesine gerek yok. Bir fatura varsa benim ödemem gerekiyor. En kısa zamanda da gereğini yapacağım" ifadesini kullardı. Sağlam, karşılaşmanın ardından düzenlediği basın toplantısında, farklı yenilgi nedeniyle maça ilişkin fazla konuşacak bir şey olmadığını, taraftardan bu skor için özür dilediğini belirtti.

Fazla açmaya gerek yok
Üzgün olduklarını belirten Sağlam, şunları söyledi: "Bu farklı yenilgi karşısında ne başkanın ne futbolcuların kendini suçlu hissetmesine gerek yok. En kısa zamanda da gereğini yapacağım. Ortada ağır bir fatura var ve bunu benim ödemem gerekiyor." Sağlam, "Gereğini yapacağım dediniz, bunu biraz açar mısınız?" sorusuna, "Öncelikle Kayseri ve Beşiktaş maçları var. Takımı tekrar ayağa kaldırmamız gerek. Sonrasını da hep beraber göreceğiz. Bu konuyu çok fazla açmaya gerek yok" yanıtını verdi.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA