Kendini attı

Salı 05.04.2011

"Semih beni çekti, bana sarıldı. Böyle şeyleri kovalıyor. Lugano'ya'sen her zaman yapıyorsun verilmiyor bir kez de bana verilmesin' dedim"

Fenerbahçe maçında Semih ile girdiği pozisyon, penaltı tartışmalarına neden olan Bursa'nın genç savunma oyuncusu Serdar Aziz, Bursaspor TV'de önemli açıklamalarda bulundu. En iyi hakem olarak kabul edilen Markus Merk'in bile pozisyona penaltı demediğini ifade eden Aziz, "Semih beni çekti. Ani dönüş yaptı. Bana sarılarak yaptı. Benim de dönmem için elimi koymam gerekiyordu. Semih'i biliyoruz. Böyle şeyleri kovalıyor. O da kendisini atmaya hazırdı" dedi.

Lugano bana güldü
Daha sonra Lugano ile konuştuğunu dile getiren genç oyuncu, "Ona 'Sen hep yapıyorsun vermiyorlar, buna da vermesinler' dedim. O da güldü" ifadesini kullandı. Bursaspor'da beklentilere cevap vermek için çok çalıştığını ifade eden Serdar, "Altyapıda öyle çalışıyordum. Beni Samet Hoca çıkardı. Ama benim için en önemli teknik adam Ertuğrul Sağlam. Bana güvendi, şanslar verdi. Ben de hocamızın güvenini boşa çıkartmak istemiyorum. Yüzde yüzle oynamaya çalışıyorum" şeklinde konuştu.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN