Sevinmedik

Salı 05.04.2011

Bursaspor teknik direktörü, Kadıköy'de beraberliğin kendilerini mutlu etmediğini belirtti ve ekledi: Zirvenin çok uzağında kaldık

Bursaspor camiası, F.Bahçe beraberliğine ve sergilenen mücadeleye gururlu şekilde bakarken, teknik direktör Ertuğrul Sağlam 0-0'lık sonucun kendilerini mutlu etmediğini belirtti. Genç teknik adam, "Orada yenilmemek önemliydi. Ancak son haftalarda çok gereksiz puanlar yitirince zirvenin uzağında kaldık. Tek mutluluğum bizim altımızdaki takımların puan kaybetmesi oldu" dedi. Sağlam, ligde kalan maçların hepsini kazanmak için oynayacaklarını ve en kötü 3. olacaklarını vurguladı.

Taraftara teşekkür edildi
Yeşil-beyazlı yöneticiler ise Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Bursaspor taraftarının adeta şov yaptığını ifade ederek, "Onlara çok teşekkür ediyoruz. Takıma inanılmaz bir destek sundular. Atmosfer harikaydı. Adeta bir Avrupa finali oynuyor gibiydik" dediler. Öte yandan Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin en önemli projelerinden olan 'Timsah Arena'nın maketi, Korupark Alışveriş Merkezi'nde teşhir edildi. Velodrom'a inşa edilecek yeni stat projesinin maketine, ziyaretçiler büyük ilgi gösterdiler.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN