Şansı tutuyor

Perşembe 21.04.2011

Bursaspor teknik direktörü, Manisaspor'un hocasına değil galibiyet gol atma şansı bile vermedi. Timsah'ın tek hedefi yine zafere koşmak

BURSASPOR ligde 3. sıradaki yerini korumak için kritik Manisa maçına büyük bir hırsla hazırlanırken, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın, Hikmet Karaman'a karşı olan pozitif istatistiği, yeşil-beyazlıları umutlandırıyor. Sağlam, Bursa'nın başına geçtikten sonra Hikmet Karaman'ın çalıştırdığı Ankaragücü'nü 1-0 ve 2-0, Manisaspor'u ise 2-0 mağlup etmeyi başardı.

Karaman gol bile bulamadı
MANİSASPOR'UN başında zaman zaman başarılı sonuçlar alan Hikmet Karaman, Ertuğrul Sağlam'ın Bursaspor'u karşısında henüz gol bile bulamadı. Bu üstün istatistik yeşil-beyazlı ekibin iştahını kabartıyor. Teknik patron Sağlam, "Hikmet hocayı çok severim. Ancak bu kez de onu üzeceğiz. Ligi 3. sırada bitirmek istiyoruz ve maçı mutlaka kazanacağız" diye konuştu.

2014'e kadar uzattı
İsmi zaman zaman büyük kulüplerle anılan Bursaspor'un genç golcüsü Sercan Yıldırım, kulübüyle 2014 yılına dek sözleşme uzattı. Bilindiği gibi Sercan, devre arasında Rusya'nın Lokomotiv Moskova takımıyla anlaşmış ancak Rus ekibi son anda transferden vazgeçmişti.

Perçinleyeceğiz
Bursaspor Basın Sözcüsü Ferruh Nayman, lig üçüncülüğünü perçinlemek için 23 Nisan Cumartesi günü Manisaspor ile yapacakları maçı kazanmak zorunda olduklarını söyledi. Nayman, "Eğer kazanamazsak 3. sıra tehlikeye girer. Bunu istemiyoruz" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN