Bursaspor hazırlıklarını sürdürüyor

Pazar 26.06.2011 13:18

Geçtiğimiz sezonda Spor Toto Süper Ligi üçüncü sırada tamamlayarak büyük bir başarı elde eden Bursaspor, dün başladığı yeni sezon hazırlıklarını bugün sabah yaptığı imanla sürdürdü. Bursasporlu ftubolcu ve tenik heyet ise sağlık kontorlünden geçirildi.

Özlüce Tesisleri'nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleşen antrenman 1 saat sürdü. Isınma koşuları ile başlayan antrenman, 15'er dakikalık 2 periyot halinde yapılan tempolu koşularla devam etti. Son bölümde ise açma germe hareketleri yapıldı. Ülkelerinden dönen Gökçek Vederson, Federico İnsua ve Pablo Batalla da bugün takımla birlikte çalışmalara başladı.

Ülkesinde menisküs ve kalça ameliyatı olan Svensson takımdan ayrı düz koşu yaptı. Yeşil - beyazlı ekibin gözde oyuncusu Ozan İpek'in akşam saatlerinde yapılacak antrenmana katılacağı kayedildi. İzinleri devam eden Miller ve kaleci Carson ise çalışmalara katılmadı. Yeşil Beyazlı takım akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.

FUTBOLCULAR SAĞLIK TARAMASINDAN GEÇİRİLDİ
Öte yandan Bursaspor'da sağlık kontolü heyacanı yaşandı. Tüm futbolcuların yağ ve kilo ölçümleri yapıldı. Ardından tüm teknik heyet ve futbolculardan 9 tüp kan alınarak kapsamlı bir kan testi yapıldı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN