''Ben Bursaspor'un oyuncusuyum.''

Çarşamba 29.06.2011 19:32

Bursaspor'un başarılı hücum oyuncusu Turgay Bahadır, yeşil-beyazlı kulüpten sözleşmesini uzatmak için teklif aldığını belirterek, "İnşallah uzatacağım. Ben Bursaspor'un oyuncusuyum" dedi.

Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Turgay Bahadır, iki sezondur yaşadıkları başarıyı bu sene tekrar göstermek istediklerini belirten Turgay Bahadır, "Bursaspor'a yakışanı yapmaya çalışıyoruz. Beklentiler çok olacaktır. Taraftar daha fazla şey bekliyor. Avrupa'da başarılı olmak istiyoruz. Çok iyi iki sene geçirdim. İnşallah bu senede aynı başarıyı gösteririz" diye konuştu.

"GEÇEN SENE HEP HAZIR BEKLEDİM"

Geçen sene ligin sonlarına doğru fazla forma şansı bulamadığını hatırlatan Turgay, "Ama her zaman hazır şekilde bekledim. Şansımı bulduğum zaman iyi değerlendirmeye çalıştım. 7 gol attım iyi bir performans gösterdim. Bu senede aynı performansı gösteririm" şeklinde konuştu.

"BURSASPOR'DAN TEKLİF ALDIM, İNŞALLAH UZATACAĞIM"

Her futbolcuya olduğu gibi kendisine de tekliflerin geldiğini belirten Turgay, "Buda çok doğal birşey. İyi bir sezon geçirdik. Ben çok konuşmak istemiyorum. Bursaspor'un oyuncusuyum. Bursaspor'dan bir teklif aldım. İnşallah uzatacağım" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN