Web Sürümüne Geç

  Bursaspor lige hazır

  Perşembe 08.09.2011

  Altı yeni yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayan Timsah'da yöneticiler, "Lige iddialı giriyoruz. Ertuğrul hoca işini bilir" dedi

  Sağlam'a güveniyorlar
  Bursaspor'un bu sezonki 31 kişilik kadrosunda Brezilya menşeili Türk futbolcu Vederson dahil 11 yabancı oyuncu yer alıyor. Camia ise farklı ülkelerden gelen yeni futbolcuların takıma uyum sürecini merakla bekliyor. Yöneticiler ise teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a çok güvendiklerini belirterek, "Hocamız uyumlu bir kadro mutlaka kuracaktır" diyor.

  Altı yabancı oyuncu geldi
  Takımda geçtiğimiz sezon kadroda bulunan Arjantinli Batalla, İnsua, İsveçli Svensson, Rumen Kirita'ya İngiliz Carson, Faslı Basser, Senegal asıllı Fransız N'Diaye, Sierra Leoneli Bangura, Ganalı Tagoe ve Slovak Sestak eklendi. Yeşilbeyazlı ekip bu futbolcularıyla sezon öncesi adeta çok uluslu
  şirket görüntüsü sergiliyor.


  Bursa'da transfer raporu
  GELENLER: Sestak (A.Gücü), Bangaura (AEK Stockholm), N'Diaye ve Basser (Nancy), Tagoe (Hofffenheim) Adem (A.Gücü), Carson (West Bromwich), Barış (Duisburg), Cemal (Bad Breisig), Deniz (Helmond Spor t)

  GİDENLER:
  Sercan Yıldırım (G.Saray), Volkan (Trabzon), Ergiç (serbest), Ali Tandoğan (Antalya), Mustafa ve İbrahim (Mersin İdman Yurdu), Eren (Trabzon), Hüseyin (serbest), Bekir Ozan Has (G.Antep), Ivankov (serbest), Tunay ve Bedrican (Adana kiralık)
  Etiketler Bursaspor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN