Web Sürümüne Geç

  "Avrupa'ya Bursaspor'dan gitmek istiyorum"

  16 Kasım 2011, Çarşamba Güncelleme: 13:58

  Bursaspor'un genç defans oyuncusu Serdar Aziz, hedefinin Avrupa'ya gitmek olduğunu söyledi.

  Serdar, Olay TV'deki bir spor programına katıldı. Bursaspor'da sürekli forma giymeye başladıktan sonra ciddi anlamda teklifler almaya başladığını dile getiren Serdar, ancak Bursaspor'da mutlu olduğunu, kulüpten uzun süre ayrılmak istemediğini belirtti.

  Her futbolcu gibi oynamak istediği bir takımın olduğunu dile getiren genç futbolcu, ''Ama benim hayalim İstanbul takımları değil. Avrupa'da iyi bir takıma gitmek gibi bir hedefim ve hayalim var'' dedi.

  Serdar, şu anda transferi düşünmediğini, takım olarak sadece Bursaspor'un başarısı için çabaladıklarını vurgulayarak, ''Gelen teklifler var ama bununla tamamen menajerim ilgileniyor. İtalya'dan birkaç takımdan teklifler geldiğini biliyorum. Ben kafamı sadece Bursaspor için yoruyorum. Avrupa'ya Bursaspor'dan gitmek istiyorum. Bunun için de henüz çok erken'' diye konuştu.

  Ertuğrul Sağlam'ın adının Milli Takımlar Teknik Direktörlüğü için anıldığının anımsatılması üzerine Serdar, ''Milli Takım'da görev yapmak önemli bir şey. Ertuğrul Hoca o göreve yakışan isimlerin başında geliyor. Böyle bir şey gerçekleşirse eğer herkes gibi ben de mutlu olurum. Ama bu durum Bursaspor açısından çok iyi olmaz'' değerlendirmesinde bulundu.

  Taraftarlara da seslenen Serdar, takım olarak dolu tribünlere karşı oynamayı özlediklerini bildirdi.

  Maça çıkarken boş tribünleri görünce şaşırdıklarını vurgulayan genç futbolcu, ''Boş tribünler bizi hayrete düşürüyor. Takım arkadaşlarımızla da sürekli bu konuyu konuşuyoruz. Taraftarlarımızın yanımızda olmasını istiyoruz. Çünkü Bursaspor taraftarıyla daha başarılı ve daha güzel'' görüşünü iletti.
  Etiketler Bursaspor, Serdar Aziz
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN