Web Sürümüne Geç

  Turgay: "Evet, top elime çarptı"

  22 Kasım 2011, Salı Güncelleme: 13:48

  Bursasporlu Turgay Bahadır, dün akşam 1-0 galip geldikleri Samsunspor karşılaşmasında, sarı kart görmesine ve takımının bir golünün iptaline yol açan ''Top elime çarptı'' itirafıyla ilgili olarak, ''Tabii elime çarptı top, ama bilerek çarpmadı'' dedi.

  Turgay Bahadır, Bursaspor'un Özlüce Tesisleri'ndeki antrenmanı öncesinde, dün oynanan Samsunspor maçındaki hareketiyle ilgili, gazetecilere açıklamalarda bulundu.

  Topun eline çarptığını söyleyen Turgay Bahadır, şöyle konuştu: ''Tabii elime çarptı top, ama bilerek çarpmadı. Top, Sestak'ın önüne düştü ve gol oldu. 'Hakem düdük çalmadı' diye ben de gol sevincine katıldım. Sevindim tabi ki, 1-0 öne geçtik. Ondan sonra hakem bana geldi, sordu; 'Turgay, eline çarptı mı?' dedi. Ben de 'Çarptı hocam' dedim. Golü iptal etti ve sarı kart yedim. Orada 'fair-play'daki yaptığım hava... Hakemden de bir fair-play bekliyorduk. Sarı kartı göstermesi biraz sinirlendirdi beni. Orada biraz üzüldüm. Ama önemli olan galip gelmemiz. 3 puanı aldığımız için mutluyum. Ertuğrul Hoca beni yanına çağırdı aynı soruyu sordu. Ben de 'Hocam çarptı elime' dedim.''


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN