Web Sürümüne Geç

  Ekim ayının futbolcusu: Adem Koçak

  26 Kasım 2011, Cumartesi Güncelleme: 15:21

  Bursaspor'un efsane kaptanı ve teknik direktörü merhum Nejat Biyediç'in isminin verildiği ''Nejat Biyediç Ayın Futbolcusu'' ödül töreni, DOSAB Sosyal Tesisleri'nde yapılan organizasyonla gerçekleşti.

  Bursasporlular Derneği'nin yeniden hayata geçirdiği ve merhum Biyediç'in ismini verdiği organizasyonun ödül törenine, Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri İlhan Uslu, Selçuk Eren, Mehmet Kara, Öztürk Yazıcı, Necmettin Kocaman ve Erkan Kamat'ın yanı sıra Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ile Bursaspor Kulübü Genel Sekreteri Recep Bölükbaşı katıldı.

  Bursasporlular Derneği Başkanı Levent Batur ve dernek yöneticilerinin de katıldığı yarışmada ikinci ödül, ekim ayının birincisi olarak belirlenen Adem Koçak'a verildi.

  Ödüle layık görüldüğü için herkese teşekkür eden Adem Koçak, ''Böyle güzel bir ödüle beni layık görenlere teşekkür etmek istiyorum. Futbolcu olarak hem onur, hem de gurur verici bir ödül. Bursaspor'a geldiğim günden beri çok güzel bir ortamla karşılaşmıştım. Bugün de yine güzel bir ortamda bulunmak beni çok mutlu etti. İnşallah bu ödüllerin devamı gelir ve sezon sonunda takımı layık olduğu yerlere taşırız'' şeklinde konuştu.


  Etiketler Adem Koçak, Bursaspor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN