"Galibiyeti taraftarlara armağan ediyorum"

Pazar 12.02.2012 19:10

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da kendilerini destekleyen taraftarlara çok teşekkür ederek, galibiyeti onlara armağan ettiğini söyledi.

Manisaspor karşılaşmasının geleceklerini belirleyecek müsabakalardan bir tanesi olarak gördüklerini kaydeden Sağlam, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Futbolcularımıza da 'nerede olmak istiyorsanız onu siz belirleyeceksiniz, buna göre gereğini yapın' dedik. İyi mücadele oldu, maçta geri düşmesine rağmen çevirmeyi bildik, oyunu kontrol ettik, güzel bir galibiyet oldu. Gelecek hafta da kazanmamız gerekiyor ki, bu söylediklerimiz anlam kazansın. Bu sezon gereksiz puanlar kaybettik. Kazanmayı alışkanlık haline getirip, bu maçla galibiyet serisi başlangıcı yapmamız gerekiyor. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Çok iş yapmamız lazım, ligde 8 maçımız kaldı. Bunları iyi değerlendirip, ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz.''
Bursasporlu Turgay Bahadır ise maçın zor geçeceğini bildiklerini maçın genelinde topun sahibinin kendileri olduğunu belirterek, ''Oyunu biz yönlendirdik. Futbolda geçmişi fazla düşünmeyeceksin. Bu karşılaşmanın bizim için yeni bir başlangıç olacağını düşünüyorum'' dedi.

Ömer Erdoğan ise maçı kazanıp alt sıralardan kurtulduklarını, önümüzdeki haftalarda da bu süreci devam ettirmek istediklerini söyledi.

Karşılaşmanın hakemiyle ilgili bir soru üzerine Ömer Erdoğan, ''Bir tane tartışmalı pozisyon vardı, Sestak ile ilgili. Sestak çok düzgün birisidir, bize de söylerdi. Pozisyonda topun eline çarpmadığını ve de faulün içerde olmadığını söyledi. Hakemin iyi maç yönettiğini söyleyebilirim'' diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN