"3 puanla ayrılmayı hedefliyoruz"

Cuma 17.02.2012 15:00

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, sahaya futbolun doğrularını yansıtarak, taraftarın da desteğiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçından 3 puanla ayrılmayı hedeflediklerini kaydetti.

Sağlam, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında 20 Şubat Pazartesi günü Bursa'da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçını değerlendirdi.

Geçen hafta Manisaspor karşısında alınan 3 puanın ardından bu maçın öneminin daha da artığını belirten Sağlam, deplasmanda alınan 3 puanın ardından seri yakalamak adına bu müsabakadan da galip ayrılmak istediklerini bildirdi.

Bu maçtan elde edilecek 3 puanın, Bursaspor'u, Play-Off grubuna bir adım daha yaklaştıracağını dile getiren Sağlam, şunları kaydetti:

''Futbolcularımızın da bu işin bilincinde olmaları daha fazla sorumluluk almalarını sağlıyor. Bu hafta oynayacağımız müsabakada taraftarlarımızın Atatürk Stadı'nı doldurarak bizleri her zamanki gibi coşkuyla desteklemelerini istiyoruz. Biz de sahaya futbolun doğrularını yansıtarak, taraftarımızın da desteğiyle bu müsabakadan 3 puanla ayrılmayı hedefliyoruz.''
Etiketler Ertuğrul Sağlam
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN