Web Sürümüne Geç

Telafisi yok!

Perşembe 16.03.2012

"Rakibimizi önemsiyoruz. Çok kritik haftalara giriyoruz İlk 8'i garantileme adına kazanmamız gereken bir maç"

SAYGI DUYUYORUZ
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Ankaragücü karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu. Başarılı çalıştırıcı, Çelik Palas Otel'de düzenlediği basın toplantısında Ankaragücü karşılaşmasının kendileri açısından sanılanın aksine zor geçeceğini söyledi. Sağlam, "Ankaragücü bizim için önemli bir kulüp. Artık telafisi olmayan haftalara giriyoruz. İlk 8'i garantileme adına kazanmamız gereken bir maç" diye konuştu.

TARAFTARA ÇAĞRI
Sağlam, "Ankaragücü ligde genç futbolcuları ile mücadele ediyor. Her geçen hafta üstüne koyan bir Ankaragücü görüyoruz. Bu da onların bu lig için tecrübe kazandıklarını gösteriyor. Bu gerçekler ışığında herkes tarafından kolay geçeceği düşünülse de ben çok kolay olmayacağına inanıyorum.
Bu gerçeklerle yüzleşerek oyuncularımızı hazırlamaya çalışıyoruz" dedi. Taraftara da seslenen Sağlam, "Gelip bizi desteklesinler" diye konuştu.

BİR ŞEY SÖYLEYEMEM
Sağlam, bir gazetecinin "Başkan İbrahim Yazıcı tekrar aday olmaz ise ne gibi yol izleyeceksiniz?" şeklindeki sorusuna şu yanıtı verdi: "Olmayan bir şey için konuşmanın mantığı yok. Biz, başkanımızla ilgili düşüncelerimizi her fırsatta dile getirdik."Yükleniyor
BİZE ULAŞIN