''Kupa Yolunda Bütün Bursa'ya Forma''

''Kupa Yolunda Bütün Bursa'ya Forma''
Cumartesi 05.05.2012 13:10

Bursaspor'un Ziraat Türkiye Kupası final maçı öncesinde, Bursastore mağazalarında, ''Kupa Yolunda Bütün Bursa'ya Forma'' adı altında kampanya başlatıldığı bildirildi.

Bursaspor'un internet sitesinde yer alan açıklamada, ''Şampiyon İndirim'' kampanyasının ardından yeni bir kampanyanın hayata geçirildiği belirtildi.

Tüm forma modellerinde uygulanacak indirim kampanyasının, bugün tüm Bursastore mağazaları ve online alışveriş noktası ''www.bursastore.com'' adresinde olacağı ifade edildi.

Kulübün Bursastore mağazalarından sorumlu yönetim kurulu üyesi Selçuk Eren, şunları kaydetti:

''Geçtiğimiz haftalarda başlattığımız 'Şampiyon İndirim' kampanyasına taraftarlarımız yoğun ilgi gösterdi. Biz de taraftarlarımıza bu ilgiden dolayı teşekkür etmek adına yeni bir kampanya başlattık. Türkiye Kupası final müsabakasında takımımıza destek yolunda 7'den 70'e bütün taraftarlarımızı forma sahibi yapıp final öncesi şampiyon ruhu tekrar canlandırmak adına 'Kupa Yolunda Bütün Bursa'ya Forma' sloganı ile bu kampanyayı başlattık. Zorlu final maçı öncesi kulübümüze destek adına tüm taraftarlarımızı kampanyaya davet ediyoruz.''
Etiketler Bursaspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN