Cacıklı protesto!

Cacıklı protesto!
Pazar 06.05.2012 00:00

Türkiye Futbol Federasyonu'nu eleştiren Bursaspor taraftarları, bugün oynanacak olan Spor Toto Süper Final Avrupa Ligi Grubu'ndaki Bursaspor - Sivasspor maçı öncesinde Atatürk Stadı önünde cacık dağıttı.

Stat önünde toplanan yeşil - beyazlı taraftarlar, kazanlar içindeki cacıkları halka dağıttı. "Tüpçüden cacık olmaz", "Bu ligden cacık olmaz" şeklinde tezahürat yapan taraftarlar, Yıldırım Demirören yönetimindeki federasyonu eleştirdi. Ligin cacık haline geldiğini savunan taraftarlar, şu mesajları verdi:

"Bu ligden cacık olur dediler biz de yaptık oldu. Bu ligden hiçbir şey olmaz. Demirören başkan olduğu sürece bu ligden hiçbir şey olmaz. Temiz futbol istiyoruz. Lütfen devletimiz buna el koysun. Daha temiz bir futbol, şike, şaibe olmayan bir lig istiyoruz. Burada cacık dağıtarak, Demirören yönetiminden cacık bile olamayacağını anlatmaya çalışıyoruz. Ligimiz artık cacık olmuştur. UEFA'nın bu işe el atıp şikeye kim bulaştı ise cezalandırılmasını istiyoruz."

Bir bayan taraftarın ise cacığın pilavı eksik olduğunu belirterek Aziz Yıldırım pilavı dağıtılması tavsiyesinde bulunması dikkat çekti.
Etiketler Bursaspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN