Tek maç tek yürek

Tek maç tek yürek
Çarşamba 16.05.2012

F.Bahçe önünde Timsah'ın en büyük kozu Batalla ile Pinto olacak. Takım adına konuşan Ozan, "Terimizin son damlasına kadar savaşacağız" dedi

Süper Final Avrupa Grubu'nu zirvede tamamlayan Bursaspor'da, herkes Ankara 19 Mayıs Stadı'nda bugün oynanacak Fenerbahçe maçından sonra Ziraat Türkiye Kupası'nı kaldırmayı hedef liyor. Yeşil-beyazlı takımda futbolcuların çok hırslı olduğu ve takımına güvendiğini açıklayan teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın sahaya Carson, Basser, Serdar, İbrahim, Vederson, Sestak, Adem, N'Diaye, Ozan, Batalla, Pinto onbiriyle çıkacağı öğrenildi. Özellikle Batalla ve Pinto'nun formda olmaları teknik heyeti umutlandırıyor. 20 yıl aradan sonra kupada finale çıkan Bursaspor'da arkadaşları adına konuşan Ozan İpek, "Biz Bursa tarihinde yer almak istiyoruz. Bu yüzden F.Bahçe karşısında terimizin son damlasına kadar savaşacağız" dedi.

38 YILLIK RÖVANŞ
Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, 38 yıl önce F.Bahçe'ye finalde kaybedip kupayı verdiklerini belirterek, "Bu maç onun rövanşı. Bu kez kazanacağız. Son 3 yılda 2. kupa zaferini yaşamak istiyoruz. Camia bu başarıyı hak etti" dedi.

ŞÖLEN YAPILACAK
Bursaspor bugün kupayı kazanırsa yöneticiler yarın Bursa Atatürk Stadı'nda büyük bir şölen yapılacağını belirtti. Yeşil-beyazlılar, "26 yıldır hasretle beklediğimiz kupayı 26 bin seyircimiz önünde kaldırmak istiyoruz. Bunu başaracağız" dedi.

Serkan YETİŞMİŞOĞLU

Etiketler Bursaspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN