Adaylık başvuruları başladı

Adaylık başvuruları başladı
Salı 22.05.2012 16:32

Bursaspor Kulübü'nün 29 Mayıs'ta yapılacak Olağan Genel Kurulu öncesinde, kongre üyelerinden Cevdet Yıldız, kulüp başkanlığına adaylık dilekçesini Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'na sundu.

Yıldız, tüzük gereği adaylık başvurusunun son günü olan bugün öğleden sonra Özlüce Tesisleri'ne geldi. Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya ve Başkanlık Kurulu üyeleri ile bir süre görüştü. Görüşmenin ardından Yıldız adaylık başvurusunu kurula verdi. Kurul Cevdet Yıldız'ın adaylık başvurusunu kabul etti.

Başvurusunun ardından kurul üyeleri ile fotoğraf çektiren Yıldız, gazetecilere ''Adaylığım Bursaspor camiasına hayırlı olsun. Yönetim kurulu listemi de ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşacağım'' dedi. Yıldız, adaylık başvuru dilekçesini kurula sunarken ''Bursaspor için adaylığımız hayırlı olsun'' dedi.

Bursaspor'un Olağan Genel Kurulu 29 Mayıs salı günü Atatürk Spor Salonu'nda yapılacak, çoğunluk sağlanamazsa genel kurul, 6 Haziran Çarşamba günü aynı yerde çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecek. Kongrede yeşil-beyazlı kulübün 3098 üyesinden 2738'i oy kullanabilecek.

Etiketler Bursaspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN